نشریه الکترونیکی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور چناران
مواظب باشید ؛ مصادره نکنند

شادی این حماسه بزرگ کام تمام خیر خواهان نظام اسلامی را شیرین کرد و خاری درچشم معاندانی شد که انتخابات را سالم و آزاد نمی دانستند و در سال 88 با ادعای " تقلب بزرگ" هزینه هنگفتی به کشور تحمیل کردند.

امروز جریان های وابسته به فتنه 88 در ناکامی ادعای تقلب به سر میبرند،  ازاینرو عجولانه درصدد مصادره کردن رای احاد مردمی هستند!! که یکبار در 9 دی "نـَــه" بزرگ و معنا داری به ادعای پوچ و واهی آنان داده اند. به خیالشان می توانند با این کار اشتباهات خودشان را از ذهن مردم پاک کنند، یابهتر است بگوییم توجیه و جایگزین کنند، که انگار نه انگار از طرف سرویس های امنیتی کشور های مستبد همانند انگلیس ، امریکا و برخی از کشور های عربی حوزه خلیج فارس تغذیه و هدایت میشدند.

 اما کاری عبث و بی حاصل را دنبال می کنند زیرا در این دوره انتخابات یکی از چهره های موجهه و انقلابی بر کرسی خدمت به مردم تکیه کرد است که معظم له  در مراسم تنفیذ ایشان می فرمایند: "جناب آقاى روحانى - جزو عناصر خدمتگزار قديمى به نظام اسلامى در بخشهاى مختلف هستند؛ يك فرد آزموده شده‌اى در نظام جمهورى اسلامى هستند... امروز هم به عنوان رئيس جمهور بحمدالله مفتخرند به اين كه آراء مردم ايشان را به اين سِمت منصوب كرده است. اميدواريم ان‌شاءالله خداى متعال به ايشان كمك كند، از ايشان دستگيرى كند، هدايت كند. "

لذا آنچه که هوشیاری می طلبد این است که نگذاریم عده ای معاند با تبلیغات و خواسته های نامشروع خود که رفع حصر سران فتنه می باشد - حصر سران فته هم خود ادعای می باشد برای نجات از منجلاب خیانت به مردم درسال 88 -  منتخب ملت را که با شعار تدبیر و امید که دو مولفه مهم و همیشگی در بیانات معظم له و ذائقه عموم مردم را نشان میدهد را مصادره کنند.

بنابراین باتوجه به سخن رهبر فرزانه انقلاب همه باید سعى كنند، كمك كنند. ایشان در ادامه میفرمایند: " من از همه‌ى جريانهاى گوناگون سياسى درخواست ميكنم و اصرار دارم، و همچنين از همه‌ى شخصيتهاى متنفذى كه داراى نفوذ كلمه هستند، داراى حوزه‌ى تأثيرگذارى در ميان ملت هستند، درخواست ميكنم به مسئولين، به دولت، به رئيس جمهور كمك كنند"

 نویسنده:مدیر مسئول - زهیرفاسمی
تاریخ: 1392/05/14
زمان:19:28
نظرات
نام و نام خانوادگی :
پیام :